Vážení obchodní přátelé,

na českém trhu působím v oblasti profesionální svařovací techniky, příslušenství pro svařování a ochraných pracovních pomůcek. Jednou z hlavních činností je prodej a servis svařovací techniky MIGATRONIC.

Dále také nabízím dlouholetou úspěšnou praxi v oblasti zakázkového navařování přesných technických dílů metodou mikropulsního tig navařování. Pro zakazníky, pracující při výrobě forem a nástrojů, provozuji školící činnost v podobě kurzů mikropulsního tig navařování nástrojových ocelí.

Vývoj

  • 1998 - zahájení činnosti v oblasti zakázkové navařování. Zaměření na renovace a rozměrové úpravy přesných technických dílů metodou mikropulsního navařování.
  • 2007 - byl jsem členem týmu jednoho z předních světových výrobců svařovací techniky, který pracoval na úpravách stroje určeného k navařování nástrojových ocelí.
  • 2008 - rozšíření dosavadní činnosti o obchodně technické zastoupení při prodeji a servisu strojů společnosti MIGATRONIC CZ a.s.
  • 2008 - vybudování referenčního pracoviště pro mikropulsní tig navařování stroji MIGARTONIC.
  • 2010 - podílel jsem se na projektu "Technologie vhodné pro navařování nástrojových ocelí", který se konal pod záštitou ČVUT Praha.
  • 2010 – vybudování obchodních prostor a kontaktního pracoviště pro servis stroju MIGATRONIC.
kancelář

Strategie

Naší strategií je provozování kvalitních služeb zákazníkům a jejich neustálé zdokonalování, vytváření nových inovativních řešení pro naše klienty a jejich aplikace. To vše s cílem zlepšení pracovního komfortu a efektivity.

MIGATRONIC Vysočina

Zdeněk Bukáček
Svařovací technika - Migatronic

Jihlavská 1148/16
591 01 Ždár nad Sázavou

Tel.: 724 106 684
Email: zdenek.bukacek@mikrotig.cz